Współpraca

Marka OhDrop! jest szeroko promowania w mediach klasycznych oraz społeczniościowych. Dla wielu twórców treści Social Media oraz Influencerów jest to ulubiona marka z którą mieli okazję współpracować 🙂

Promuj produkty marki Oh!Drop! w social media!

Wyjątkowe produkty, niesamowita jakość i świetna prezentacja graficzna produktów z marki OhDrop! jest doceniana nie tylko przez twórców i influnecerów ale przede wszystkim przez klientów!

Kampanie i współpracę z influencerami dla marki OhDrop obsługuje agencja influencerska Influwow! Gorąco zapraszamy wszystkich Influencerów, tworców oraz osobistości Social Media do współpracy:

  • Próbki produktów/bartery
  • Współpraca komercyjna
  • Stały kontrakt reklamowy

Udanymi współpracami są kampanie z bardzo dużymi, znanymi Influecnerami ale również z początkująćymi Influencerami o małych zasięgach. Zaskocz swoich fanów i odbiorców współpracą z wyjątkową marką jaką niewątpliwe jest OhDrop! Zapraszamy!

female_1
female_2

Zostań ambasadorem Oh!Drop!

Dla najlepszych twórców, influencerów i osobistości Social Media przygotowaliśmy wyjątkową propozycje zostania Ambasadorem marki OhDrop! co daje niezwykłe korzyści:

  • Dostęp do przedpremierowych produktów
  • Zniżki i kupony rabatowe dla fanów
  • Wiele projektów dla 1 marki
  • Świetny, autentyczny odbiór wśród fanów

Chcesz współtworzyć markę OhDrop! i dać swoim odbiorcą coś wyjątkowego? Wykorzystaj swoje możliwości, doświadczenie i zasięg do współtworzenia marki razem z nami.

Zostań twarzą marki i promuj aktywnie nasze produkty i reprezentuj naszą markę w Social Media!

Masz pytania?

Czekamy na Ciebie!

Promocja w social media

Marka Oh!Drop! Współpracuję z influencerami, znanymi celebrytami oraz postaciami social mediów bezpośrednio oraz przez wyspecjalizowanych agencje

Gorąco zachęcamy wszystkich Infduencerów do bezpośredniego kontaktu z marką Oh!Drop! w sprawie współpracy komercyjnej, barterowej oraz wszelkich innych form współpracy. Zapewniamy, atrakcyjne projekty, sprawną współpracę - Czekamy na zgłoszenie!

Wyślij zgłoszenie

Zostań ambasadorem

Jeśli interesuje Ciebie wyłączną współpracą z marką OhDrop! i uważasz, że masz odpowiednie możliwości (zasięg) i doświadczenie do rozwoju naszej marki to skontaktuj się bezpośrednio.

Tą możliwość współpracy dedykujemy influencerom posiadającym duże zasięgi oraz doświadczenie w promocji produktów.

Formularz kontaktowy